Avis PrestigeLuksussõidukite rent Avis Prestige tootega - Stiilseim viis autorentimiseks

Avis Prestige hõlmab meie parimaid luksussõidukeid, mida Teil on võib vaja minna erinevates situatsioonides.
Meie uuendame enda luksusautode parki igal aastal ja kuulame klientide tagasisidet - kuidas veel saame üllatada Teid?

Meie luksussõidukite parki kuuluvad mudelid BMW'lt, Audilt, Mercedes-Benzilt ja Lexuselt. Kõikides meie Prestige sõidukites on
hinna sees GPS navigatsiooniseade ja loomulikult parim võimalik teenindus, kõrgeimate nõudmistega kliendile. Avis Prestige toote kasutajatele
on auto kojutoomine Tallinna, Pärnu ja Tartu piires tasuta.

Kui Sul on lisaküsimusi Avis Prestige kohta, helista meile +372 667 1515.
Luksusauto rentMeie mudelivaliku uusim mudel BMW 520i, toob Teieni suurepärase sõiduelamuse ja uskumatu ökonoomsuse ühes. 8-käiguline tippklassi automaat tagab vajaliku võimsuse ülekande ja omaklassi ühe parima ökonoomsuse linnasõidul.


Tutvu lähemalt ja broneeri endale elamus siit:


BMW 520i
Luksusauto rentUus Lexuse GS seeria ühendab julge ja dünaamilise disaini, täpse juhitavuse ning uuendusliku tehnoloogia avara salongiga. Omaklassi märkmisväärseima 12,3 tolli suurune ekraan, tagab hea multifunktsionaalsuse navigeerides, kuulates raadiot, lugedes e-maili või muudel juhtudel.


Tutvu lähemalt ja broneeri endale elamus siit:

Lexus GS250
Luksusauto rentEnimmüüdud äriklassi sedaan on murrangulisi lahendusi tulvil igas tehnoloogia valdkonnas. Kerge kerekonstruktsioon, sportlik veermik; meelelahutus-, infosüsteemide ja juhtimisassistentide kombinatsioon on autotööstuse viimane sõna.


Tutvu lähemalt ja broneeri endale elamus siit:

Audi A6 2.0 TDI
Luksusauto rentMercedes-Benz E-klass oma tuntud kvaliteedis on üks legendaarsemaid omaklassi sõidukeid. E-klassi puhul tavaks, on auto sisemuses kasutatud valitud materjale, mis on nii visuaalsel vaatlusel kui käega katsudes kalliilmelised. Rafineeritud ja harmooniline sisedisain aitab rõhutada suurepärast materjalikasutust.


Tutvu lähemalt ja broneeri endale elamus siit:

Mercedes-Benz E200