Avis Eestis

Avis Autorent Eestis


1991. aastal hakkas OÜ Ideal pakkuma autorenditeenuseid Tallinna lennujaamas, esimesteks rendiautodeks olid neli Ladat.


1992. aastal saime Avise litsentsi ning täna esindab Ideal Grupp Avist lisaks Eestile ka Lätis ja Leedus. Täna on Avise autopargis rohkem kui sada rendiautot erinevatest gruppidest ja hinnaklassidest.

Eesti Turismifirmade liit valis Avise Eesti parimaks autorendifirmaks aastatel 1998, 1999, 2000, 2002, 2003, 2004 ja 2005 (2001. aastal valimisi ei toimunud).

Autorent

Autovaldkonna "personaalpangandus"


Tänaseks on kunagisest rendifirmast saanud terviklike autolahenduste pakkuja. Avis tegeleb Eestis rendi, täisteenindusliisingu ja autopargi haldusega.

Kliendi soovil pakume terviklikku teenust alates nõuannetest auto valikul ning autopargi finantseerimisel ja lõpetades autode hoolduse, remondi ja autopargi haldusega.

Meie kliendid hindavad aega, raha, kindlustunnet ja mugavust. Avis tahabki olla autovaldkonna personaalpangandus, jäädes samas taskukohaseks paljudele inimestele.

Iga klient on meie jaoks nime ja näoga inimene, mitte lihtsalt üks rida tellimuste andmebaasis. Kuna loeme oma kliente sadades, mitte tuhandetega, siis oleme veendunud, et erinevalt ülisuurtest konsortsiumidest suudame pakkuda isiklikku lähenemist ja lihtsalt rohkem naeratusi.5000 kontorit üle maailma


Alates Avise asutamisest 1946. aastal Detroidis USA-s on meie eesmargiks olnud kliendi rahulolu saavutamine. Seda kajastab ka meie moto We try harder – meie pingutame rohkem (teie rahulolu nimel) kui teised.

Avis laienes Euroopasse 1953. aastal ning tänaseks on Avis Europe'ist saanud Euroopa suurim autorendi- ja liisingufirma.

Avisest lähemalt lugege korporatsiooni kodulehelt www.avis.com, Avisest Euroopas www.avis-europe.com. Oleme Teie jaoks olemas 170 riigi 5000 Avise esinduses.Tavaliisingust täisteeninduseni, rent ja haldus peale selle

Eestis pakume Teile nii tava- kui ka teenusliisingut, autorenti, nõustamist ja autopargi haldust.
Reisile minnes on Teie kasutuses 5000 Avise kontorit kogu maailmas, mille töötajad teevad koik Teie rahuloluks.

Meie moto We try harder on tanaseks 40 aastat vana. Muutunud on maailm, riikide piirid, inimeste elatustase ja reisimisvõimalused, bensiinihind ja toitumisharjumused. Inimene ise on õnneks jäänud oma põhiolemuselt endiseks - heaks.

Meie siin Avises pingutame rohkem, et need head inimesed saaksid elada muretut elu. Ootame Teid Avises, Tallinnas Järvevana tee 9. Voi aadressil www.avis.ee

Ning kui monikord harva juhtub, et te rahule ei jaa, siis kirjutage meile ning me leiame Teie murele kindlasti lahenduse.
Autorent