Broneeri autorent siin

Auto rentimise koht
Rentimisperioodi algus:
 
 
Rentimisperioodi lõpp:
 
 
Vali auto
AWD number
Kliendikaardi andmed
Perekonna nimi:
Wizard number:

Autorent HollandisVanus

Hollandis Avise kaudu auto rentimiseks kehtib minimaalne vanusepiirang 21 eluaastat. Avise jaoks on noor juht 21-25 eluaastat vana ning selles vahemikus kehtib noore juhi tasu, milleks on 21€ päevas, maksimaalse tasuga 194€ kogu perioodi eest.

Noore juhi tasu kehtib ka samas vanusepiiris olevatele lisajuhtidele.

Lisajuhi võimalus

Hollandi Avis pakub võimalust lisada rentnikule lisaks piiramatu arvu lisajuhte. Lisajuhile kehtib ka lisatasu suuruses 9€ päevas, maksimaalse tasuga 103€ kogu rendiperioodi eest.

Lisajuhile kehtivad samad vanusepiirangud mis auto rentnikule.

Kindlustused


Tehes läbi Eesti Avise internetikeskkonna broneeringut, sisalduvad alati hinnapakkumises baaskindlustused. Baaskindlustuste puhul on nii avarii kui auto varguse korral paika pandud omavastutused, mis erinevad vastavalt autogrupile.
  • Gruppidele A,B on omavastutus 1250€
  • Gruppidele C,D,E on omavastutus 1500€
  • Gruppidele F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P on omavastutus 1750€
Kõikidest Hollandis asuvatest Avise kontoritest on võimalik auto kättesaamisel lisada rendilepingule ka täiskindlustus, mis viib omavastutuse nii avarii- kui vargusjuhtumi korral 0€ peale. Täiskindlustust ette broneerida ja tasuda ei ole võimalik.

Allpool on väljatoodud täiskindlustuse hinnad. Tegemist on päevapõhise tasuga:
  • Gruppidele A,B on täiskindlustus 16€ päevas
  • Gruppidele C,D,E on täiskindlustus 21€ päevas
  • Gruppidele F,G,H,I,J,K,L,M,N,O,P on täiskindlustus 25€ päevas

Ühe suuna rent


Avis Holland võimaldab auto tagastamist teise rendikontorisse. Hollandisiseselt on olenemata rendikontorist ühesuunatasu 20€. Tagastamine teise rendikontorisse on võimalik kõikide autogruppidega. Avis pakub võimalust ka auto jätta teise riiki , kuid sellise broneeringu tegemiseks palume ühendust võtta Avis Eestiga.

Lisateenused


Lapseiste

Kui reisite Hollandisse kogu perega , pakub Avis teile võimalust rentida kohapeal lapseistet. Lapseistmeid on igas suuruses ja vanuses laste jaoks, oluline on vaid teha broneering vähemalt 48h enne rendi algust, et Avis Holland saaks kindlasti garanteerida istme olemasolu.

Turvahälli ja turvatooli rendiperioodi hinnaks on 80€.
Lapseistme rendiperioodi hinnaks on 37€.

GPS

Selleks et Hollandis ja teistes Euroopa riikides kergemini navigeerida , pakub Avis võimaluse rentida GPS seade. GPS seadme saate Avis Eesti kodulehe kaudu ette broneerida, markeerides selleks vastava kastikese.
GPSi hind on 16€ päevas, nädala rendihind on 112€.

Muud lisatasud


Premium rendikontori tasu kehtib kõigile rentidele, mis algavad Hollandi lennujaamadest ning selle tasu suuruseks 20% rendisummast, mis sisaldub juba rendihinnas.

Vigastuse korral tuleb tasuda ka vigastuse administreerimistasu 65€.

Auto tehniliste probleemide korral

Hollandi Avise 24-tunni hädaabinumber +31 882 847284.

ANTUD TINGIMUSED ON INFORMEERIV VÄLJAVÕTE OSALISTEST RENDITINGIMUSTEST RENTIDES AUTO AVIS-est HOLLANDIS.

KINDLASTI LUGEGE TINGIMUSED HOOLIKALT ÜLE VEEL KA BRONEERINGUT VORMISTADES!KÜSIMUSTE KORRAL SAATKE KIRI RENT@AVIS.EE VÕI HELISTAGE TELEFONIL +372 667 1515