Isikuandmete kaitse

AVIS andmekaitse kord
Me küsime Sinu nime, telefoninumbrit ja e-posti aadressi. See aitab meid Sinu broneeringu tegemisel ning hilisema suhtlemisvajaduse puhul. Näiteks juhul kui meil on lisaküsimusi Sinu päringu osas või kui peame Sulle saatma broneeringu kinnituse. Kui oled Avise kliendikaardi omanik, säilitame me Sinu info oma andmebaasis, et saaksime Sind järgmisel korral kiiremini teenindada. Kliendi info hoitakse järgneva korra järgi: Me salvestame kliendi kohta käiva info, mis koguneb selle lehe kasutamisel. Teeme seda selleks, et parendada oma teenindust, autorendi administreerimist ja juhtimist. Oleme rahvusvaheline ettevõte ning aeg-ajalt jagame auto rentimise, kui teenuse pakkumise, protseduurilisi praktikaid. Selline praktika jagamine võib sisaldada personaalset infot, mis on meieni laekunud selle lehe kasutamise tulemusena. Kui Sina pole meile andnud nõusolekut personaalse info kasutamiseks, ei kasuta me saadud infot ühelgi teisel eesmärgil. Kõik kliendid on oodatud tutvuma nende kohta salvestatud infoga, vabalt valitud ajal ning muutma vajalikke punkte, tagamaks korrektse info olemasolu.

Milliseid andmeid AVIS kogub?
IP aadress: Me salvestame Sinu IP aadressi, kui külastad meie kodulehte. See võimaldab meil näha sinu ISP (Internet Service Provider ehk Interneti teenuse pakkuja) koodi ega sisalda infot Sinu isiku kohta. Me kasutame seda infot, et mõista meie lehe kasutamise paikkondasid. ´´Küpsised´´: Meie koduleht sisaldab küpsiste tehnoloogiat. Küpsised on krüptitud osad tekstist, mis koduleht kasutaja arvutisse salvestab. Küpsised võimaldavad meil muuta kodulehte ja pakkumisi Sinu jaoks personaalsemaks ja www.avis.ee lehe kasutamist lihtsamaks. Lisaks võimaldavad küpsised mõõta meie kodulehe erinevate osade kasutamist ning seeläbi parendada info jaotust kodulehel. Me kasutame sessioonilisi ja püsivaid küpsiseid. Sessiooni küpsised on ajutised ning kustuvad automaatselt, kui lahkud avis.ee lehelt. Püsivad küpsised jäävad Sinu arvuti kõvakettale, kuniks Sa need ära kustutad. Me ei kasuta küpsiseid kogumaks infot Sinu teiste lehtede külastamise kohta ega ka isikliku info kogumiseks (välja arvatud detailid, mis jäävad avis.ee lehele). Küpsised ei kahjusta Sinu arvutit ega selles olevaid programme ja dokumente.

Kuidas AVIS sinu andmeid kaitseb?
Kui on tarvis kaitsta andmeid, nagu näiteks krediitkaardi info, kasutame Secure Socket Layer (SSL) tehnoloogiat.

Pühendunud andmete kaitse
Sinu isikliku info kaitsemine on meie jaoks tähtis. Kui sisestad broneerimisel olulist infot (nagu näiteks maksekaardi number), krüpteerime selle info SSL abil. Me kasutame avalikult heakskiidetud standardeid, et kaitsta meieni jõudvat isiklikku infot. Seda andmete sisestamisel aga ka siis, kui meil info olemas on. Muidugi pole ükski internetis tehtav ülekanne 100% kaitstud. Kasutame küll avalikult heakskiidetud meetodeid andmete kaitsemiseks, kuid ei saa garanteerida täielikku kaitstust.
Just seepärast palume Sul mitte sisestada oma maksekaardi numbreid väljadele, mis pole selleks ette nähtud.

Avis veebilehe pakkumised
Kui valid mõne meie eripakkumise või osaled loosimisel, palume Sul sisestada isiklikku infot, et Sind vajadusel tuvastada. Täpsed tingimused ja reeglid on kirjas pakkumise või loosimise juures. Kui auhinna annab välja kolmas osapool, vajame infot selleks, et edastada see auhinna väljaandjale.

Avis veebiuuringud
Kui osaled mõnes veebiuuringus, võidakse Sul paluda sisestada mõningat isiklikku infot. Näiteks demograafilised andmed nagu näiteks vanus ja/või sissetulek. Kui soovid, võid sisestada kõik või mitte midagi. Uuringu tulemusi kasutatakse ainult selleks, et parendada kodulehe kasutamise võimalusi.

Küpsiste kasutamise reeglid
Avis koduleht kasutab küpsiseid. Küpsis on väike tekst, mis jäädvustub Sinu brauseris ning võimaldab mäletada infot kodulehe ja veebibrauseri sessiooni kohta. Avis kasutab mõningaid esmaseid küpsiseid. Esmased küpsised loob ja kasutab Avis koduleht. Lisaks kasutame kolmandaid küpsiseid, need loovad kolmandad osapooled. Küpsised võimaldavad meil mäletada Sinu broneeringu tegemise samme meie kodulehel. Lisaks võimaldavad need mäletada Sinu kui kliendi detaile. Küpsised võimaldavad salvestada vaid teksti, mis on anonüümne ja krüpteeritud. Isiklikku infot AVIS küpsistesse ei salvesta.