Mobiilne Wi-Fi ja GPS

Sõida Avisega nüüd ja kohe
Me teame, et on kaks tehnoloogiat, ilma milleta sa ei saa kodust lahkuda: satelliitnavigatsioonisüsteem ja Wi-Fi
Pakume kvaliteetseid sõidusuunistega GPS-seadmeid kogu maailmas. Lisaks püsite Avise mobiilse Wi-Fi abil ühenduses nii autos kui ka autost väljas viibides, hoides kokku roamingu- ja hotellide andmesidekulude pealt.
Meie tehnoloogiateenuseid saate lisada internetis broneerimisel. Kui olete valinud autorühma, palutakse teil valida lisavarustus. Kerige allapoole, et valida mobiilne Wi-Fi ja GPS. Saate neid teenuseid tellida või olemasolevale broneeringule lisada, kui helistate meie broneeringute otseliini numbrile või rendikontorisse.

Avise mobiilne Wi-Fi

Meie mobiilse Wi-Fi paketid pakuvad juurdepääsu internetile Sinu sülearvutis, nutitelefonis, tahvelarvutis või teistes Wi-Fit toetavates seadmetes. Naudi mobiilse ühenduse vabadust oma rendiautos või sellest väljas, ilma pööraste roamingu- ja hotellide andmeside kuludeta.
Reisid äriasjade tõttu?
Muuda oma rendiauto mobiilseks kontoriks ning püsi ühenduses kolleegide ja klientidega. Tee peatus, et vastata e-kirjadele, saada mahukaid presentatsioone või liitu videokonverentsiga.
Sõidad koos lastega?
Lõbusta pikal sõidul väiksemaid multifilmidega, mis on ühendatud tahvel- või sülearvutisse. Suuremate aega aitab sisustada Facebook, Instagram, muusika, videod ja mängud.
Sõidad uude sihtkohta?
Ava oma nutitelefonis mõni GPS navigatsioon, nagu Google Maps ja naudi teekonnal sõidusuuniseid, ilma et peaksid kasutama enda andmesidemahtuLase Avise GPS-l olla oma giid

Tundmatus kohas äraeksimine võib olla stressirohke kogemus, eriti kui aega napib. Ükskõik kas reisite koduriigis või välismaal, meie saame teie teed hõlbustada kvaliteetsete kaasaskantavate satelliitnavigatsiooniseadmetega, mis edastavad sõidusuuniseid.
Vali ringteelt kolmas väljasõit
Pakume usaldusväärseid ja mugavaid hääljuhistega satelliitnavigatsiooniseadmeid, näiteks Garmin Nüvi 54LM koos selliste kasulike funktsioonidega nagu sõiduraja hoidmine, keeruliste ristmike detailne vaade ja reaalajas kiiruskaamerate hoiatussüsteem.*
Rääkivad mini-teejuhid
Meie satelliitnavigatsioonisüsteemid on pungil nii Euroopa kaartidest kui ka huviväärsustest: poed, restoranid, kultuurimälestised ja vaatamisväärsused. Peale selle on ära märgitud lähedalasuvad haiglad, politseijaoskonnad ja bensiinijaamad. Võite oma satelliitnavigatsioonisüsteemi isegi välja tõmmata ja jalutuskäigule kaasa võtta.